sobota, 31 maja 2014

Goodbye May, hello June!Cześć kochani. Jutro zawita nasz najulubieńszy miesiąc - Czerwiec!
Wiele osób myśli sobie: nic takiego, miesiąc jak każdy inny, ale jak dla mnie to ten miesiąc jest wyjątkowy. Pewnie większość z Was domyśla się dlaczego.. W tym miesiącu bardzo dużo się dzieje, mianowicie:
1 czerwca jest Dzień Dziecka, czyli to oznacza duży ,,szał" ze strony dzieci. W tym dniu ogólnie są organizowane przeróżne zabawy, konkursy oraz jakieś darmowe poczęstunki dla dzieci i rodziców. Te wszystkie atrakcje zwykle dzieją się w mieście, w którym mieszkamy. 
22 czerwca jest Lato, długo wyczekiwane przez większości osób. Wiele osób cieszy się z tego względu iż nie musimy ubierać się w ciepłe, grube ubrania i kozaki (z tego nawet ja się cieszę), można jeździć na rowerze, rolkach itd. jednym słowem - latem można robić wszystko, na co ma się ochotę.
26 czerwca jest zakończenie roku szkolnego, czyli szczęśliwy dzień dla każdego ucznia. 
Zakończenie roku szkolnego oznacza nic innego jak rozpoczynające się Wakacje, wszyscy wtedy są szczęśliwi i jednocześnie odpoczywają po dziesięciu miesiącach nauki w szkole. 
W tym niezmiernie gorącym miesiącu, jak Widać - dużo się dzieje (jest dużo świąt).
Jednak gdyby przyjrzeć się z bliska, dla uczniów miesiąc Czerwiec i końcówka Maja są dniami tzw. ,,piekła" (mam na myśli szkołę). Nauczyciele wystawiają proponowane oceny, a następnie ganiają do poprawiania tych ocen - jest wiele pracy, a jak bardzo mało czasu. 

No dobrze, na dzisiaj to już wszystko,
życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!
+dużo słodkości


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz